Potřebujete zapojit nový kotel? Máte problém se stávajícím topným systémem a potřebujete poradit?

Naše firma se realizuje všechny možné zakázky související s obecným výrazem kotle Chotěboř. Nejvíce se věnujeme a zajišťujeme montáž plynových kotlů Chotěboř, montáž elektrických kotlů Chotěboř a montáž kotlů na tuhá paliva Chotěboř.

Nedílnou součástí péče o kotle je i jejich pravidelný servis kotlů Chotěboř a opravy kotlů Chotěboř. Zajistíme opravy plynových kotlů Chotěboř, opravy elektrických kotlů Chotěboř a opravy kotlů na tuhá paliva Chotěboř.

Systém ohřevu teplé vody je zcela nezávislý na systému zásobování pitnou vodou. Ve městech je systém vytápění většinou centralizovaný. Domy mají převážně individuální systém vytápění. Schéma topného systému domu zahrnuje: topný kotel, expanzní nádrž, kolektory, potrubní systém a topné baterie.

Montáž a výměna kotlů zahrnuje:

  • Instalace samotného kotle
  • Připojení kotle k přívodu vody
  • Připojení kotle k plynovodu
  • Pokud je kotel elektrický, bude připojen k napájení
  • Provádí se zkouška těsnosti

První uvedení do provozu se provádí pod pečlivým dohledem odborníků, kteří kotel instalovali. Montáž kotle Chotěboř a výměna kotle Chotěboř zahrnuje také záruční a pozáruční servis.

Elektrický kotel je složité technické zařízení se zvýšeným nebezpečím. Taková zařízení musí být opravována jen kvalifikovaným personálem. Opravy kotlů také závisí na jejich typu a vybavení. Topné články a elektrodová zařízení mají podobnou strukturu, a proto se jejich oprava provádí téměř stejným způsobem. Opravy elektrických kotlů Chotěboř samozřejmě patří mezi naše služby, rádi vám se vším pomůžeme.

Opravy kotlů Chotěboř – svěřte odborníkům!

Napište nám s poptávkou